Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu techniki radzenia sobie z własnymi emocjami w trudnej sytuacji, które poprowadzi Pani mgr Michalina Goławska* – psycholog.
Szkolenie obejmować będzie następujące zagadnienia: jak zapanować nad swoimi emocjami, techniki możliwe do zastosowania podczas trudnej sytuacji oraz bezpośrednio po niej, jak szybko wrócić do równowagi po trudnej sytuacji, strategie pomagające i strategie utrudniające poradzenie sobie z silnymi emocjami. W ramach szkolenia przedstawione zostaną przykłady jak komunikować się ze studentami z zaburzeniami psychicznymi.
Szczegóły wsparcia dostępne są w Regulaminie rekrutacji oraz uczestnictwa pracowników Politechniki Lubelskiej w szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Uczelnia dostępna - program rozwoju Politechniki Lubelskiej”
HARMONOGRAM SZKOLEŃ |
|||
Zakres szkolenia |
Opis szkolenia |
Termin zajęć |
Prowadzący |
Szkolenie z szkolenie z zakresu techniki radzenia sobie z własnymi emocjami w trudnej sytuacji |
Szkolenie obejmować będzie następujące zagadnienia: jak zapanować nad swoimi emocjami, techniki możliwe do zastosowania podczas trudnej sytuacji oraz bezpośrednio po niej, jak szybko wrócić do równowagi po trudnej sytuacji, strategie pomagające i strategie utrudniające poradzenie sobie z silnymi emocjami. W ramach szkolenia przedstawione zostaną przykłady jak komunikować się ze studentami z zaburzeniami psychicznymi Efekty kształcenia: wiem jak zapanować nad swoimi emocjami, znam techniki możliwe do zastosowania podczas trudnej sytuacji oraz bezpośrednio po niej, wiem jak szybko wrócić do równowagi po trudnej sytuacji, znam strategie pomagające i strategie utrudniające poradzenie sobie z silnymi emocjami.
|
5 lipca 2023 (szkolenie stacjonarne) oraz 7 lipca 2022 (szkolenie stacjonarne) oraz 12 lipca 2022 (szkolenie on-line) |
Michalina Goławska* Psycholog
|
Pracownicy, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach zobowiązani są do wypełnienia Dokumentów rekrutacyjnych. Skany podpisanych dokumentów należy przesłać na adres e-mail: uczelnia.dostepna@pollub.pl, korzystając jedynie z poczty służbowej w domenie pollub.pl a następnie złożyć oryginalne dokumenty w Kancelarii Głównej w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Biuro projektu - Uczelnia dostępna” lub przynieść na szkolenie. Rekrutacja będzie prowadzona w sposób ciągły.
W treści e-maila prosimy wpisać datę szkolenia.
* mgr Michalina Goławska – psycholog, pracownik Politechniki Lubelskiej, Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, certyfikowany muzykoterapeuta (podyplomowe studia w zakresie Muzykoterapii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie), certyfikowany instruktor zajęć umuzykalniających wg teorii uczenia się muzyki E. E. Gordona (I stopień kursu gordonowskiego organizowanego przez Fundację Kreatywnej Edukacji oraz Polskie Towarzystwo E.E. Gordona). Od wielu lat pracuje z osobami z różnym stopniem niepełnosprawności. Pasjonatka śpiewu, tańca i rozwoju kreatywności na każdym etapie życia.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Uczelnia dostępna - program rozwoju Politechniki Lubelskiej” nr POWR.03.05.00-00-A071/20 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17