Politechnika Lubelska wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Tańca w Lublinie zapraszają pracowników Uczelni do udziału w bezpłatnym cyklu warsztatów i zajęć kreatywnych realizowanych w ramach „Programu wsparcia zdrowia psychicznego – Moduł zajęć otwartych dla pracowników Politechniki Lubelskiej”.
Pierwszy cykl warsztatów rozpocznie się już 27 września 2021 r.!
Zajęcia prowadzić będzie Pan mgr inż. PIOTR MOCHOL – z Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA.
Celem Programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego pracowników Politechniki Lubelskiej, zgodnie z podejściem angażowania całej społeczności akademickiej w niwelowanie barier dostępności do edukacji dla studentów z niepełnosprawnościami.
Program skierowany jest do pracowników administracyjnych oraz nauczycieli akademickich zatrudnionych w Politechnice Lubelskiej. Jeden cykl zajęć obejmuje 16 godzin zajęć stacjonarnych, realizowanych w formie 2-godzinnych spotkań, jeden raz w tygodniu. Dodatkowo przewidziano 4 spotkania warsztatowe w wymiarze 5h dla grupy. Warsztaty odbywać się będą w godzinach popołudniowych na terenie Politechniki Lubelskiej
Rekrutacja nadal trwa!
Procedura rekrutacji:
Pracownicy, którzy chcą skorzystać ze wsparcia zobowiązani są do zapoznania się z REGULAMINEM oraz wypełnienia kompletu DOKUMENTÓW REKRUTACYJNYCH.
Podpisane skany dokumentów należy przesłać na adres e-mail: uczelnia.dostepna@pollub.pl, korzystając jedynie z poczty służbowej w domenie pollub.pl a następnie złożenie w Kancelarii Głównej oryginalnych dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Biuro projektu - Uczelnia dostępna”.
Pracownik zakwalifikowany do udziału we wsparciu otrzyma potwierdzenie drogą e-mailową lub telefoniczną.
„Program wsparcia zdrowia psychicznego – Moduł zajęć otwartych dla pracowników Politechniki Lubelskiej „realizowany jest w ramach projektu „Uczelnia dostępna - program rozwoju Politechniki Lubelskiej” nr POWR.03.05.00-00-A071/20 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17