Na studia podyplomowe przyjmowane są osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów magisterskich (studiów jednolitych magisterskich lub studiów drugiego stopnia) lub studiów pierwszego stopnia - inżynierskich. Słuchacza powinna charakteryzować wiedza i umiejętności z zakresu fizyki, chemii i matematyki studiów kierunków technicznych oraz podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki i metrologii elektrycznej. Kandydat powinien posiadać umiejętności obsługi komputera oraz pisania i posługiwania się edytorami tekstu.
Kandydat na studia podyplomowe powinien legitymować się dyplomem ukończonych studiów kierunku technicznego, pokrewnego z elektrotechniką, automatyką, energetyką, inżynierią odnawialnych źródeł energii.
Harmonogram rekrutacji wiosennej 2024 !!!
Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe. SERDECZNIE ZAPRASZAMY i CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA DO 4 MARCA 2024r. Spotkanie organizacyjne planowane jest pod koniec marca a rozpoczęcie zajęć na początku kwietnia 2024 roku. Zakończenie edycji dwusemestralnych studiów w lutym 2025roku.
Zajęcia planujemy prowadzić w formie zdalnej (w weekendowe dni), a zajęcia o charakterze praktyczno-laboratoryjnym planujemy zrealizować w dwa zjazdy w formie klasycznej na uczelni.
Zapisy na studia tylko poprzez Elektroniczny System Rekrutacji
https://ehms.pollub.pl/e-rekrutacja/standard/
(ściągawka jak się rejestrować poniżej)
Przewidywana liczba uczestników – 15 studentów. CENA 2700zł/semestr od jednego uczestnika.
Procedura rekrutacji jest realizowana przez ogólnouczelniany system Elektronicznej Rejestracji Kandydatów na studia (ERK). Kandydaci dokonują rejestracji na stronie internetowej Uczelni.
Bezpośredni link do wyboru rekrutacji:
https://ehms.pollub.pl/e-rekrutacja/standard/
Wybieramy rekrutację na obecny semestr letni na studia podyplomowe
W kolejnym kroku wybieramy Wydział i pozycję ze studiami podyplomowymi Elektroenergetyka
W kolejnych oknach krok-po kroku uzupełniamy pozycje danymi osobowymi. Jeśli wszystkie pola zostaną dobrze wypełnine kwestionariusz powinien zostać zaakceptowany przez system.
Po zakończeniu etapu zapisów odbędzie się kwalifikacja przez komisję. Po zakwalifikowaniu przekazana zostanie informacja kandytowi w systemie a także przesłana będzie na zgłoszony adres mailowy. Podczas spotkania organizacyjnego przekażemy jakie i jak dostarczyć dokumenty rekrutacyjne na uczelnię oraz przekazane zostną informacje o koncie bankowym na które uczestnik wpłaca czesne.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17