12 lutego 2020

Warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa lubelskiego


Wspieramy edukację i rozwój nauki

Miło nam poinformować, że od dnia 05 lutego 2020 roku w ramach zawartej umowy partnerskiej pomiędzy Politechniką Lubelską a Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie rozpoczął się cykl warsztatów dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa lubelskiego.
W zajęciach biorą udział nauczyciele informatyki i przedmiotów informatycznych z różnych typów szkół Lublina i województwa lubelskiego oraz doradcy metodyczni. Celem warsztatów jest poszerzenie i utrwalenie wiadomości z zakresu projektowania obiektów 3D, wizualnego tworzenia aplikacji mobilnych, języków programowania, walidacji zaawansowanych formularzy HTML oraz inżynierii baz danych.

Warsztaty prowadzone są przez pracowników Katedry Informatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Za koordynację i program odpowiadają: Pani Michalina Gryniewicz-Jaworska z Katedry Informatyki oraz doradcy metodyczni województwa lubelskiego Pani Anna Szum i Pani Hanna Głos z Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Galeria