7 listopada 2019

XX Targi Pracy „Inżynier na Rynku Pracy” - 19 listopada 2019 r.

Biuro Karier Politechniki Lubelskiej organizuje XX Targi Pracy pt.: „Inżynier na Rynku Pracy”.

19 listopada 2019 r. (wtorek), start godz. 9.30, Politechnika Lubelska, hol Wydziału Mechanicznego.

Dla studentów i absolwentów z pewnością jest to okazja do zapoznania się z pracodawcami oraz uzyskania informacji jak funkcjonuje firma, w której chcą pracować,  dodatkowo znajdą oni ciekawe oferty pracy, stażu czy praktyk, dopasowane do wykształcenia i zainteresowań oraz uzyskają informacje na temat procesu rekrutacji bezpośrednio od rekrutera – z pierwszej ręki i bez pośredników!

Zapraszamy osoby, które szukają pracy, ale też te, które „chcą się tylko rozejrzeć”. Każdy, niezależnie od tego jaki ma cel, może się zapoznać z wymaganiami pracodawców, co oferują i czego wymagają.  W tym roku odwiedzi nas ponad 50 przedsiębiorstw, nie tylko z Lublina, ale też z całej Polski. Zaproszenie do udziału w naszym wydarzeniu przyjęli przedstawiciele różnych branż m.in.: mechanicznej, produkcyjnej, informatycznej, marketingowej, elektrycznej,  budowlanej oraz inżynierii środowiska.

Natomiast pracodawcom targi umożliwią bezpośredni kontakt z młodymi ludźmi, zainteresowanymi zdobywaniem nowych doświadczeń w prezentujących się firmach, a także dokonanie wstępnej rekrutacji kandydatów do pracy.

Udział w Targach potwierdziło ponad 50 wystawców. Podczas wydarzenia będą odbywały się prezentacje wybranych firm, w tym czasie uczestnicy będą mieli możliwość szczegółowego zapoznania się z profilem działalności przedsiębiorstw,  ich kulturą organizacyjną oraz  ścieżką rozwoju.

Serdecznie zapraszamy !

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie:  http://www.pollub.pl/pl/news/get/id/8738

Wystawcy