9 listopada 2017

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2017

W dniach 14 - 16 listopada w Targach Lublin S.A. odbędzie się kolejna edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS - jedno z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego.

W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują zarówno firmy o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualni przedsiębiorcy. Zakres tematyczny targów obejmuje elektroenergetykę i elektrotechnikę (m.in. wytwarzanie, przesył, dystrybucję i przetwarzanie energii elektrycznej oraz cieplnej, urządzenia i osprzęt, automatykę, budownictwo energetyczne, rozwiązania informatyczne, inteligentne sieci energetyczne), energetykę odnawialną. Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do nawiązywania współpracy oraz wymiany doświadczeń w gronie branżowych specjalistów wśród których znajdują się m.in.: przedstawiciele zakładów energetycznych, elektrowni, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy. 

Części ekspozycyjnej Targów ENERGETICS towarzyszy również szereg wydarzeń współtworzonych z partnerami branżowymi. Szkolenia i konferencje koncentrują się na aktualnych i istotnych tematach dla branży – odnawialnych źródłach energii, inwestycjach w energetyce,  innowacyjnych i inteligentnych rozwiązaniach dla energetyki, zmianach regulacji prawnych, niezawodności dostaw energii elektrycznej, czy kierunkach rozwoju branży. Nie zabraknie również prezentacji pracowników Wydziału Elektrotechniki i Informatyki. 

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów podczas trwania wydarzenia. Grupy studenckie proszone są o wypełnienie formularzy wstępu (do pobrania na stronie targów).

Politechnika Lubelska reprezentowana jest przez Wydział Elektrotechniki i Informatyki, zapraszamy na stoisko 69A.