5 października 2017

DataArt Poland otwiera drzwi dla pasjonatów IT !

Interesujesz się technologiami? Chcesz dowiedzieć się, jak na co dzień funkcjonuje międzynarodowa firma IT? Poznaj tajniki branży i dowiedz się, jak realizowane są projekty dla światowych gigantów. DataArt Poland zaprasza na Open Day, w piątek, 13 października 2017 roku, ul. Zana 39A w Lublinie. Start o godzinie 17:00.

 

Rozbudowany program wydarzenia obejmuje warsztaty technologiczne,zwiedzanie biura oraz rozmowy ze specjalistami DataArt. Oprócz tego,zaplanowano dodatkowe atrakcje. Na uczestników czekać będą konkursyzwiązane z programowaniem, strefa chillout oraz niepowtarzalny widok naLublin z tarasu. Nie zabraknie też wrażeń muzycznych, które zagwarantujezespół DataArt. 

Open Day to również okazja do świętowania 3. urodzin biura w Lublinie.

- Na lubelskim rynku działamy od trzech lat i stale dynamicznie się rozwijamy – nasz zespół liczy już ponad 150 osób. W tym roku powiększyliśmy powierzchnię biura o dwa nowe piętra. Urodziny to doskonała okazja, by podsumować to, co dotychczas osiągnęliśmy.  Chcemy serdecznie zaprosić do udziału w Open Day tych, którzy chcą poczuć atmosferę panującąw biurze i poznać nas bliżej – mówi Julia Diatczyk, Prezes Zarządu firmy DataArt Poland. 

Zainteresowani aktualnymi ofertami pracy w DataArt będą mogli porozmawiać z całym zespołem, by poznać specyfikę każdego stanowiska.

Pełen program wydarzenia: dataart.com.pl

Darmowa rejestracja: opendaydataartlublin.evenea.pl